BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA NR 3

Dyrektor: Tomasz Stępniak
Strona WWW: www.zss-kalisz.pl
E-mail: zss@zss.home.pl

Branżowa Szkoła I Stopnia nr 3 w ZSS to szkoła o 3-letnim cyklu kształcenia. Dla absolwentów gimnazjum proponujemy kształcenie w kierunkach:
- mechanik pojazdów samochodowych,

- elektromechanik pojazdów samochodowych,

Zajęcia praktyczne zapewniamy w renomowanych zakładach i stacjach obsługi, takich jak: Honda, Ford, Suzuki, Agro-Star MAN, P.M. Rondo, STW, Bosch, Mitsubishi, Renault, Peugeot oraz w Centrum Kształcenia Ustawicznego
i Praktycznego.

Dojazd: Szkoła mieści się na ulicy 3 Maja. Bezpośrednio pod szkołę można dojechać autobusami linii: 2, 12.

W odległości 300 m od budynku szkoły mieści się pl. Jana Pawła II, tam zatrzymują się autobusy linii: 3A, 3B, 3D, 11,12, 12A, 12K, 15,18, 19.

W odległości 250 m od budynku szkoły mieści się ul. Nowy Rynek (przy Galerii Tęcza), a tam zatrzymują się autobusy:1,1A, 3, 3A, 3B, 15,16, 17.

Nasi uczniowie od wielu lat osiągają sukcesy w różnych formach współzawodnictwa na szczeblu centralnym i regionalnym, np. w Turnieju Wiedzy Motoryzacyjnej, Olimpiadzie Techniki Samochodowej, Turnieju Młody Mechanik.

W latach 2010, 2011 i 2012 uzyskaliśmy tytuł SAMOCHODOWEJ SZKOŁY ROKU – jako najlepszej "samochodówki" w Polsce.

1AZ - MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH mechanik pojazdów samochodowych

Przedmioty punktowane: Informatyka, Język polski, Matematyka, Zajęcia techniczne
1BZ - ELEKTROMECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH elektromechanik pojazdów samochodowych

Rekrutacja ID: 126; Wersja: 8.116.291.1327 Harmonogram ID: 419;